Cestné motorky

Predaj Motoriek

Predajcovia

.
.

Bazár motoriek

Poistenie pre motorky

štvorkolka

Ceny povinného zmluvného poistenia sa menia každý rok, žiaľ, menia sa takmer vždy smerom hore. Aj ty strácaš prehľad o cenách? Aj ty si chceš vybrať tú najlepšiu ponuku? Nechce sa ti ale robiť prieskum trhu a zisťovať, kde je to najvýhodnejšie?

Výber poistenie motorky

Po zadaní niekoľkých potrebných údajov o sebe o a vozidle sa Vám v prehľadnej tabuľke zobrazia všetky poisťovne a ceny ich PZP. Ceny PZP už sú automaticky vrátane všetkých aktuálnych zliav a bonusov, ktoré poisťovne poskytujú. Záujemca si zároveň môže pozrieť podrobné informácie o poistení a jeho podmienkach, poprípade ja informácie o samotnej poisťovni.

Ako poistiť motorku

Sekundárnych segmentačných kritérií je veľmi veľa. Je to napr. vek vozidla, rodinný status držiteľa, počet ďalších poistení u príslušnej poisťovne, územný rozsah poistenia, dĺžka vlastníctva vodičského oprávnenia atď. Výsledkom môže byť veľký počet rôznych cien pre povinné zmluvné poistenie - jedna poisťovňa napr. uvádza , že má niekoľko desaťtisíc kombinácií poistného –teda ceny poistenia.

.
Horoskopy MP3 sťahuj Last minute dovolenky Tetovanie Piercing Prestavba domu, okná, podlahy, záhrada Európske fondy a grandy
TOPlist TOPlist
.